Astropay Bozdurma Ve Bozum Yüksek Kurdan Bozun

İletişim : +90 532 464 46 00

AstroPay Bozdurma

AstroPay kartlarınızı satın aldıktan sonra herhangi bir şekilde kullanmadıysanız kartınızı bozdurarak paranızı iade alabilirsiniz. AstroPay bozdurma işlemlerini yapabilmek için sitemizin sağ alt kısmında yer alan müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bozdurma talebiniz alındıktan sonra nakit haline getirerek kartınızın iadesini alabilirsiniz.

Gerekli adımları takip ederek yapabileceğiniz bozdurma işlemini yapabilmek için AstroPay kartınızın üzerinde yer alan dijital PIN kodu numarasına ve banka hesap bilgilerinize ihtiyaç duyulacaktır.

Elinizde mevcut olan AstroPay kartınızı bozdurabilmek için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz size gerekli olan tüm bilgileri verdikten sonra hızlı bir şekilde kart bozum işleminiz yapılır.

Kartınızı bozduracağınız zaman bozum kurlarımıza göz atmanızı ya da hangi kur üzerinden bozum işleminin yapılacağını müşteri temsilcimize sormanızı tavsiye ederiz. Böylelikle net rakamlara ulaşarak kartınızı bozdurabilirsiniz.

AstroPay Bozdurma Fiyatları Nedir?

Sadece dakikalar içerisinde yapabileceğiniz AstroPay bozdurma işlemleri sayesinde belirttiğiniz hesap numarasına güncel bakiyeniz iade edilmektedir. Yanlışlıkla satın aldığınız ya da bir daha kullanmayı düşünmediğiniz tüm AstroPay kartlarınızı bozdurarak nakit haline getirebilirsiniz.

 

AstroPay bozdurma

işlemlerini yaparken dolar kurundan yararlanırsınız. Sizler için dolar kurunu en üst seviyelerde tutarak kart bozumunda yaşayabileceğiniz zarar riskini ortadan kaldırmaktayız. AstroPay bozdurma işlemleri ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soruda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sizlere satın öncesi ve sonrası sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilmek için canlı müşteri temsilcimiz ile görüşebilir, Skype adresimizden bizlere ulaşabilir ya da dilerseniz ilgili telefon numarasını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Yetkili AstroPay satıcısı olarak hizmet verdiğimiz firmamız sayesinde online alışveriş yaparken kendinizi tamamen güven altına almış olursunuz. Tek kullanımlık AstroPay kartlarınızı henüz kullanmadıysanız ya da kullanmayı düşünmüyorsanız AstroPay bozdurma işlemlerini sizler için güvenilir ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Astropay Bozum

Yüksek kurdan astropay kartlarınızı bozum yapan güvenilir tek firma bu konuda sizlere yardımcı oluyoruz.

 

banks
AstroPay | AstroPay satın al